Administracija


Arvydas Laurinavičius
Direktorius,
gydytojas patologas konsultantas
El. p. Arvydas.Laurinavicius@vpc.lt

Tel.   85 272 06 64

CV

Miglė Grigalevičienė
Direktoriaus pavaduotoja 
administravimui 
El. p. Migle.Grigaleviciene@vpc.lt

Tel.   85 247 73 58

Doc. dr. Aida Laurinavičienė
Patologijos technologijų 
laboratorijos vedėja
El. p. 
Aida.Laurinaviciene@vpc.lt
Tel.  85 247 73 59

CV

Donatas Petroška
Citopatologinių tyrimų skyriaus vedėjas
El. pDonatas.Petroska@vpc.lt

Tel. 85 247 73 56

Danutė Užusenienė
Projektų ir informacijos valdymo
skyriaus vedėja
El. p. Danute.Uzuseniene@vpc.lt

Tel.   85 247 73 66

Mindaugas Butkus
Patologijos informatikos
vadovas
El. p. Mindaugas.Butkus@vpc.lt

Tel.   85 247 73 60

 

Jolita Jaskonienė
Specialistė personalo vadybai,
projektų vadybininkė
El. p. Jolita.Jaskoniene@vpc.lt

Tel.   85 247 73 66

Virginija Rimkevičienė
Sveikatos informacijos
administratorė 
El. p. Virginija.Rimkeviciene@vpc.lt

Tel.   85 247 73 50