Laboratorija

Tiriamosios medžiagos priėmimas:
tel. 85 247 73 51 (histologija), tel. 85 260 18 13 (citologiniai tyrimai)




Doc. dr. Aida Laurinavičienė

Patologijos technologijų
laboratorijos vedėja

El. p. Aida.Laurinaviciene@vpc.lt
Tel.  85 247 73 59
CV



Plačiau

 

 


Romualda Smaliukienė
Patologijos technologijų 
laboratorijos vedėjos pavaduotoja

El. p. Romualda.Smaliukiene@vpc.lt
Tel.  85 210 27 41


Atsakinga už:
Imunohistocheminių, imunofluorescentinių,
in situ hibridizacijos tyrimų koordinavimą.


Inga Kielienė

Patologijos 
technologė 

El. p. Inga.Kieliene@vpc.lt
Tel.  85 210 27 41

Atsakinga už:
mėginių technologinių procesų ir parafininių blokų bei preparatų archyvo veiklos koordinavimą.

Vilma Semėnienė
Patologijos 
technologė 

El. p. Vilma.Semeniene@vpc.lt
Tel.  85 247 73 51

Atsakinga už:
mėginių priėmimo veiklos koordinavimą.

Mindaugas Morkūnas
Bioinformatikas, biobanko koordinatorius

El. p. Mindaugas.Morkunas@vpc.lt
Tel. 85 260 18 11

Atsakingas už:
molekulinės patologijos tyrimų koordinavimą.

 

Audrius Skirmantas

Patologijos 
technologas, skaitmeninės patologijos technologas

El. p. Audrius.Skirmantas@vpc.lt

Atsakingas už:
HE ir kitų histocheminių tyrimų koordinavimą.

 

 

Sabina Amšiejienė
Patologijos 
technologė, skaitmeninės patologijos technologė

El. p.
 Sabina.Amsiejiene@vpc.lt

Atsakinga už:
elektroninės mikroskopijos tyrimų koordinavimą.