Mokslo paslaugos

 
Patologijos technologijų ir mokslo paslaugos Centre atliekamos juridinių ar fizinių asmenų užsakymu.

Mokslo paslaugų asortimente – nuo įprastinių histologinių procedūrų iki mikropreparatų skenavimo ir skaitmeninės vaizdo analizės algoritmų kūrimo. Centras vienintelis Baltijos šalyse atlieka elektroninės mikroskopijos patologijos tyrimus. Centre yra įdiegta daugiau nei 200 imunohistocheminių žymenų prieš žmogaus imunoglobuliną, įdiegti dvigubos imunohistochemijos, dvigubos imunofluorescencijos tyrimų metodai,  audinių mikrogardelių technologija, kurios pagalba vienu metu galima ištirti ne vieną ar kelis, o iki 350 mėginių. Centras turi ir reikiamą infrastruktūrą audinių mėginiams užšaldyti skystame azote ir saugoti projektiniame biobanke. 

Norėdami užsakyti patologijos technologijų ir mokslo paslaugas, prašome užpildyti užsakymo anketą ir išsiųsti el. paštu projektai@vpc.lt. Mes su Jumis susisieksime ir detaliau aptarsime galimus variantus. 

Norime atkreipti dėmesį, kad, teikiant patologijos technologijų ir mokslo paslaugas iš pacientų tiriamosios medžiagos, prašome pagrindinio tyrėjo pateikti biomedicininių tyrimų etikos leidimą arba bioetikos komiteto pritarimą atlikti klinikinį tyrimą. Jei teikiamos paslaugos iš gyvūnų tiriamosios medžiagos, prašome pateikti leidimą atlikti eksperimentus su gyvūnais. Kartu su leidimu turi būti pateikiamas ir tyrimo protokolas. 

 

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis:

  • patologijos technologijų klausimais laboratorija@vpc.lt, tel. 85 247 73 59;
  • užsakymo anketos pildymo, sutarčių sudarymo ir kitais organizaciniais klausimais projektai@vpc.lt, tel. 85 247 73 66.