Laboratorija

Tiriamosios medžiagos priėmimas:
tel. 85 247 73 51 (histologija), tel. 85 260 18 13 (citologiniai tyrimai)

Doc. dr. Aida Laurinavičienė

Patologijos technologijų laboratorijos vedėja

El. p. Aida.Laurinaviciene@vpc.lt
Tel.  85 247 73 59

CV

Plačiau

Romualda Smaliukienė

Patologijos technologė

El. p. Romualda.Smaliukiene@vpc.lt
Tel.  85 210 27 41

Atsakinga už:
in situ hibridizacijos tyrimų veiklos koordinavimą.

Mindaugas Morkūnas
Bioinformatikas

El. p. Mindaugas.Morkunas@vpc.lt
Tel. 85 260 18 11


Atsakingas už:
molekulinės patologijos tyrimų koordinavimą.

 

Vyka Čipinienė
Patologijos technologė

El. p. Vyka.Cipiniene@vpc.lt
Tel.  85 260 18 13

Atsakinga už:
citologinių tyrimų veiklos koordinavimą.

 

Andrius Adomaitis
Patologijos technologas

El. p.  Andrius.Adomaitis@vpc.lt 
Tel. 85 247 7351


Atsakingas už:
histologinių tiriamųjų mėginių priėmimą ir makro tyrimus. 

 

Evelina Černikauskaitė 
Patologijos technologė 

El. p. Evelina.Cernikauskaite@vpc.lt
Tel.  85 210 27 41

Atsakinga už:
imunohistocheminius ir imunofluorescensinius tyrimų koordinavimą.

 

Sabina Amšiejienė
Patologijos technologė

El. p. sabina.amsiejiene@vpc.lt

Atsakinga už:
Elektroninės mikroskopijos tyrimų veiklos koordinavimą.